Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż mężczyźni, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu levitra tanio do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby otrzymać zauważalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest z reguły zmęczony. Musi zregenerować siły. Wobec tego bardzo ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niezwykle istotny.

You may also like...