Skąd się biorą kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją występuje raz na pięć stosunków, więc można założyć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego faceta. Jak wiadomo podstawy niewystępowania erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot z erekcją powstaje, gdy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się na tyle długo, by można było odbyć pełny stosunek. Można mówić o poważnym kłopocie ze wzwodem, kiedy komplikacja występuje minimum w 3/4 przypadków i trwa to przez dłuższy czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Niżej prezentujemy najczęstsze przyczyny problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W momencie, gdy spędzamy większość dnia podczas pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły oraz ochoty na seks. Trzeba w takich przypadkach zatroszczyć się o niwelowanie momentów nas stresujących, relaks tania kamagra i normalne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z ogromnym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do członka i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% pacjentów doprowadza do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra

You may also like...