Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są wstydliwym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest synonimem ich męskości. To sprawia, iż panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym kłopocie, ale nawet sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia wzwodu to ciężki sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni powinni pamiętać, że są to dolegliwości wyleczalne. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do lekarza. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty z potencją, zaburzenia ejakulacji to dość częste zaburzenia. Spotykają średnio 10 procent męskiej populacji. Dolegliwość narasta, bo zwiększają się przyczyny powodujące zaburzenia erekcji. Notuje się częstsze zachorowania na
erekcja cukrzycę, schorzenia układu sercowego oraz depresje. Kłopoty z erekcją mogą dotyczyć panów w dowolnym wieku. Różne mogą być przyczyny zachorowań.

U młodych kochanków, czyli przed 30. dolegliwości najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U starszych panów problemy mogą brać się z niektórych dolegliwości. Zaburzona erekcja lub jej brak mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis

You may also like...