Łatwe? To do pracy, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest również od możliwości organizmu. tadalis
W związku z tym poza troską o należytą oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, ażeby sprostał zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i odrzucenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości wzwodu, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda ilość szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Oprócz wypunktowanych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie dopisać kilka własnych, które sprawiają, iż ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj odpoczynku, masaż, kąpiel; smakowanie pysznego oraz wymyślnego posiłku: miło oraz sielankowo albo energicznie i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra

You may also like...