Kamagra zel zamienniki

Lek Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena ogranicza dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde znane forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki preparatom generycznym możliwe jest obniżenie ceny kuracji, co umożliwia także osobom o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co flagowy lek firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do popularnych zamienników takiego specyfiku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością stosowania u pań jest Lovegra.
Poszczególne leki będące zamiennikami różnią się od siebie formą tabletek, ich barwą oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące pojawiać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich specyfikach, efektywność kuracji zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co wykazują testy kliniczne.
Oprócz środków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne efekty, jednak w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich trwania jest przedłużony. Popularnym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie www.pewna-apteka.p

You may also like...