Jak dobrać długą suknię do sylwetki?

Uroczystości i rozdania hollywoodzkich nagród udowadniają, że kunsztowna, długa suknia służy każdej kobiecie, niezależnie od sylwetki czy rozmiaru. Pokazujemy, jakie typy sprawdzą się u różnych figur.
Długa suknia prezentuje się wyjątkowo na pannie o słusznym wzroście, lecz wszystkie, obojętnie od liczby centymetrów, muszą zestawiać ją w parze z butami na wysokim obcasie. Szpilki sprawiają, że prezentujemy się na wyższe, poza tym dodatkowo polepszają wygląd sylwetki – nosząc je na nogach pośladki są podniesione, a klatka piersiowa wypięta, co natychmiast wyszczupla talię.
Panny o sylwetce klepsydry powinny szukać wzorów z gorsetem, który uwypukli piersi oraz talię oraz wyeksponuje szczupłe ramiona. W tym wypadku doskonałym wyborem byłaby długa suknia o syrenim ogonie, to znaczy dopasowana w okolicy bioder dodatkowo ud oraz rozszerzająca się od kolan w dół. Sukienki tego typu nagminnie zakładają dwie seksowne klepsydry ze świata biznesu rozrywkowego – Beyonce oraz Sofia Vergara.
biala-sukienka-z-blekitnymi-dodatkami
Gruszka musi maskować znaczne biodra dodatkowo potężne uda, tak więc długa suknia dla niej musi przypominać strój księżniczki z przylegającą górą oraz falującym dołem. Mając takową figurę unikaj ciuchów rodzaju „beza”, zdecydowanie fajne będą fasony z dołem w formacie trapezu albo litery A, które ukryją dół i zrównoważą proporcje.
Nietęga dodatkowo wysoka kolumna może sobie pozwolić na kreację ze skosami oraz pokazującą dużo kilogramów, ale by dodać mu krągłości, powinna być wykonana z trochę mocniejszego i sztywnego materiału, który da sylwetce formę, zamiast mocno ją opasowywać. Świetnym wyborem byłaby suknia połyskująca czy wyszyta trójwymiarowymi ozdobami.
Długa suknia dla kobiety o sylwetce jabłka powinna mieć -prosty albo nieco rozkloszowany krój. Uwagę odwróci od środkowej części figury gorset z odcięciem pod biustem. W takim razie trzeba także szukać sukienek z znacznym dekoltem w wzorze litery V, który wizualnie wysmukla figurę.
tekst pobrany ze strony sukienki na wesele

You may also like...