Bicze wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Dużo mężczyzn ma problemy z potencją. Sporo z panów nie wie, że łatwo sobie pomóc różnymi nieinwazyjnymi sposobami w własnej łazience.
Jeżeli zastosujemy domowe sposoby na polepszenie erekcji, od masowania podbrzusza, poprzez dietę oraz akupresurę – masowanie i ucisk miejsc odpowiedzialnych za seks i potencję, to wyniki są zadowalające wtedy, kiedy wykonujemy to regularnie i przez kilkanaście tygodni.
Dziś coraz więcej seksuologów, odwołując się do przeprowadzonych badań, zaświadcza, że bicze viagra wodne są idealnym sposobem na leczenie nie tylko kłopotów z potencją, ale także na niewielki popęd seksualny. Dodatkowo bicze wodne polepszają niektóre sprawności seksualne. Biczowanie wodne trzeba przeprowadzić na podbrzuszu. Natrysk powinien być zmienny, raz ciepły, potem zimny. Lekki natrysk warto zastosować na jądra. Te formy zabiegu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca erogenne, ponieważ właśnie przegrzanie może doprowadzić do zaburzeń wzwodu, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być polecana kobietom z obniżonym popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra zel

You may also like...