Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba wzbudzać receptory zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Zabieg warto rozpocząć od lekkich muśnięć i z czasem zwiększać moc ucisku. Każdą z pięt trzeba uciskać przez około 5 minut.
Kobiety szybciej reagują na naciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masowanie tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki codziennym masażom pożycie łóżkowe viagra cenamoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, które punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

You may also like...