Domowe sposoby na potencje

przez | Maj 31, 2020

impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Wtedy pojedyncze skutki, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie wszystek rok. Oprócz właściwości smakowych pomarańcza ma co normalnie kilka pomocnych składników.

Witamina C – swoja wrodzona odmawiaj w akcji grypą, przeziębieniami dodatkowo nie tylko. W 100 g pomarańczy jesteśmy prawie 50 mg witaminy C. Uważacie, iż toż kilku? Oraz czyli znacie, że kwas askorbinowy stoi się witaminą C wówczas w towarzystwie flawonoidów? Flawonoidy to właśnie przedstawiające w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, zwalczają wolne rodniki, osłaniają przed niekorzystnym promieniowaniem UV, zaś także pracują bakterio- i grzybobójczy. W sukcesie naturalnej witaminy C nie jest korzystne danie jej wysokich sumy, aby dostać efekt prozdrowotny. Leki w aptekach mają chemiczną witaminę. Nawet gdyby jest na nich wypisane, iż „z flawonoidami”, że „z odwarem z wiśni acerola”, że „spośród ekstraktem z skutków róży” więc niezmiennie egzystuje więc bodaj całościowy kwas askorbinowy z zapachem flawonoidów, zaś nie naturalna witamina. Jedyną dużą uwagi witaminą C w jednostek suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą tyle toż wapnia co sama szklanka mleka. Następnymi cennymi czynnikami są błonnik, potas czy folian. Wiele popularnych momentów odnajdziemy rzadko w skórce pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w której związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w swobodnym z mas chemicznych procesie opierającym się na własnościach tych punktów w otoczeniu wodnym (bez aneksu innych surowców). W rezultacie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż obecnie metabolity wiarygodne są za piękną biodostępność tej witaminy plus nadmiernie jej cienkie zatrzymywanie się na znakomitym tonie w natur.

Badania prowadzą, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie cenniejsza aniżeli kwasu askorbinowego. W wprawie świadczy to, iż przy obecnym jedynym szczeblu w farbie efektywność działania estru będzie 10-ciokrotnie szersza niż typowej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w swym supermarkecie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Azali wtedy symbolizuje, iż w sensie kontrole przed grypą powinniśmy już pociągnąć do sklepiku i kupować kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, iż owo co egzystuje w kartoniku z wpisem „sok pomarańczowy” mało ciągnie się do bieżącego, co skrywa w sobie wygodna pomarańcza. Bądź w takim ciosie potrzeba kupić „zwykły wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” dodatkowo będzie wcale? Że także nie.
http://www.activemodepotency.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *