Świetne rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

przez | Październik 9, 2019

EXTREME POWERPACK TO:
duży rezultat treningów
najdoskonalsza jakość produktów
przypływ energii oraz szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność i wielkość mięśniową. Więc szczególnie efektywny i mocny środek dostępny dla każdego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najznakomitsze rezultaty ruchów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie był na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to jedyne korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i szybkości jeszcze nigdy nie istniałoby rzeczywiście lekkie i bliskie. Będziesz uznawał pewność, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię oraz wpadnij na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to wspanialsza siłę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na skutki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej grze zaś bądź przekonany do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najniższym szczególe. Nie będziesz zawierał małych wątpliwości jak dawać suplementy, co jeść także jako uczyć, żeby poprawić kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *