Śniłeś o wspaniałej sylwetce, jednak ciężko o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

przez | Październik 9, 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najwłaściwsze aktywne składniki zapewniają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki właśnie trudno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki naszych treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i mocy jeszcze nigdy nie było właśnie oczywiste oraz intensywne.
Cerberus

Gdy pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który powoduje na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów stanowi więc Twoim wrogiem. Cerberus jest korzystnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i prowadzi poziom testosteronu na ogromnym poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak funkcjonował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Zaprezentowało się, że ma chęci do kształtowania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym ciałem i zestawem prawidłowej diety nauczyły go jako prawidłowo dbać o siebie. Tę informację przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *