Doskonałe efekty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

przez | Październik 9, 2019

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najwyższa jakość produktów
przypływ sił i energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w wpływu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność i wielkość mięśniową. Więc szczególnie wydajny i mocny środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najodpowiedniejsze wyniki treningów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie stał na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to jedne korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i chęci jeszcze nigdy nie było oczywiście przyjemne i mocne. Będziesz znał pewność, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię oraz zdobądź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż istotniejsza różnica i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na zyski treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej grze plus lub chętny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz był małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co jeść a jako ćwiczyć, by zmienić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Skutki będą znane już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *