Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, niezadowolenia i nieszczęścia.

przez | Listopad 16, 2018

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinkom z najaktywniejszych a powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło oraz zmartwienia, biel wzmacnia dobro i zatrzymuje dobrą energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z prostego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z niesamowicie intensywnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału wskazana istnieje dodatkowo odpowiednia formuła, jaka była stosowana tylko w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, które zawiera strzec przed negatywną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma działanie wielowymiarowe. Nie jedynie strzeże przed zniszczeniem i oczyszcza, lecz i unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa ogromną wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest nadzwyczaj trudne. Zaś sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy trzeba tylko skoncentrować się na planie, który wymagamy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta-Duo

Knee Active Plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *